NowościChłopcyDziewczynkiMłodzieżSzczeniętaFlat Coated RetrieverDorosłe/młodzież na sprzedażWystawyGalerieLinkiKontakt
Shows

  powrót  

Data i miejsce Nazwa wystawy Sędzia Klasa Ocena Lokata Medale i tytuły Zdjęcie
2011-05-22
Bytom PL
National Dog Show Aleksander Skrzyński champion excellent I CAC Best Dog
2011-05-21
Bytom PL
national Dog Show Jan Roger Sauge champion excellent III
2010-07-25
Bedzin Pl
National Dog Show Kirsi Luomanen championów doskonała I CWC
2009-12-06
Nitra, Slovakia
CACIB Nitra Alenka Pokorna (SLO) champion excellent III
2009-11-22
Croatia, Zagrzeb
WINTER ZAGREB SHOWS 2009 Brenda Banbury (GB) champion excellent III
2009-11-21
Croatia, Zagrzeb
WINTER ZAGREB SHOWS 2009 - CRUFTS QUALIFICATION Elena Ruskovaara (FIN) champion excellent II
2009-11-15
Kielce PL
International Dog Show Wyacheslav Werbitskij (BY) champion excellent I CAC
2009-10-03
Tulln - Austria
BUNDESSIEGER Tulln Carole Coode (GB) champion excellent iV
2009-09-13
Warszawa PL
Retriever Clu Show Jan Erik Ek (S) champion excellent II
2009-08-16
Nowy Targ PL
National Dog Show Elżbieta Sobieszczańska champion excellent III
2009-05-02
Kosorin,
Special Show Retreiver Alena Krutská, CZ champion excellent I CAC
2009-04-25
Opole
International Dog Show Chan Weng Woh (Malezja), champion excellent I CAC res.CACIB
2009-04-18
Częstochowa PL
National Dog Show Riita Liisa Lehtonen (FIN) champion excellent IV
2009-02-08
Rzeszów PL
International Dog Show Ramune Kazlauskaite (LT) champion excellent II
2009-01-10
Olomouc - Czechy
National Dog Show Ing.František Korda open excellent III
2008-11-16
Kielce PL
National Dog Show Sławomir Sztul open excellent I CAC. Best Dog . CH PL
2008-11-02
Nitra,
Retriever Specialty Show Mr. Richard James Keizer (GB, kennel/hodowla KEYS) open excellent II res.CAC
2008-11-01
Nitra, Slovakia
NITRACANIS Elena Ruskovaara (Fin) open excellent I CAC
2008-08-02
Lithuania Wilno
CACIB BALTIC WINNER’ 2008 Dianne Besoff (Australia) intermediate excellent III
2008-08-01
Lithuania Wilno
CACIB VILNIUS SUMMER’ 2008 Alenka Cerne (Slovenia) intermediate excellent II
2008-07-27
Będzin
National Dog Show Wojciech Burski intermediate excellent I CAC
2008-07-27
Będzin PL
National Dog Show
2008-07-06
Ustroń
National Dog Show Viva Maria Soleckyj-Szpunar intermediate excellent I CAC, BEST DOG, BOB, BOG II
2008-06-15
Racibórz PL
National Dog Show Maciej Wytyk intermediate excellent II
2008-06-08
Nitra, Slovakia
Retriever Club Show Sussanna Wiles - Richbourne kennel open excellent II res.CAC
2008-06-07
Nitra,
CACIB NITRA Pichard Laurent intermediate excellent
2008-05-24
Litoměřice, Czechy
Nord Bohemia Canis Litoměřice H. Jokisilta - PALABRAS Kennel intermediate excellent I CAC, CACIB, BOB
2008-05-04
Łódź PL
International Dog Show Miroslav Vaclavik (Cz) intermediate excellent II
2008-04-26
OPOLE PL
International Dog Show Zvi Kupferberg - Isr intermediate excellent I CAC
2008-04-20
Częstochowa PL
National Dog Show Eeva Rautala (Fin) intermediate excellent I CAC, Best Dog, BOB, BOG III
2008-04-12
Ostrava
National Dog Show Alena Krutska - LR intermediate excellent I CAC, BOS, BOB!!!
2008-03-29
Katowice PL
International Dog Show Velez-Pico Roberto(Puerto Rico) junior excellent
2008-03-16
Lithuania Wilno
„VILNIUS CUP’2008” Andras Korozs intermediate excellent III
2008-03-15
Latvia - Wilno
„LITHUANIAN WINNER’2008” Leif Herman Wilberg (Norwegia) intermediate excellent I CAC
2008-02-10
Rzeszów PL
Intermediate Dog Show Anna Bogucka (Pl) junior excellent II
2007-11-18
Kielce
International Dog Show Krystyna Opara junior excellent II
2007-11-04
Nitra, Slovakia
Special Show Retreiver LR - Milos Kaspar - Cz junior excellent III
2007-11-03
Nitra, Slovakia
International Dog Show NITRACANIS LR - Gyarfas Marianne - H - Kennel Saregresi junior excellent II
2007-09-16
Chorzów
National Dog Show Bożena Banasiewicz junior excellent I Best Junior
2007-09-09
Warszawa PL
Retriever Club Schow Zoltan Kiss(CH) junior excellent II
2007-09-02
Częstochowa PL
National Dog Show Hannele Jokisilta (Finlandia, kennel PALABRAS) junior excellent I Junior Winter
2007-08-05
Zakopane
National Dog Show Joanna Szczepańska – Korpetta junior excellent I Junior winner
2007-07-29
Będzin PL
National Dog Show Andrzej Stępiński puppy very promising I
2007-07-01
Ustroń
National Dog Show Małgorzata Lorenc puppy very promising I Best Puppy
2007-05-20
Bytom PL
National Dog Show Monika Cyperling puppy very promising I
0000-00-00